V letošnjem šolskem letu so dijaki naše šole na državnih tekmovanjih iz fizike in astronomije dosegli 18 bronastih in 3 srebrna priznanja. Na državnem tekmovanju v odpiranju fizikalnih sefov je skupina z naše šole dosegla 3. mesto in se udeležila mednarodnega tekmovanja v Izraelu.

Na državnem tekmovanju iz fizike so srebrno priznanje dobili Simon Mattiazzi iz 2.B, Grega Saksida 3.E in Ruben Kurinčič 4.B, bronasto priznanje pa Kati Harej in Blaž Levpušček iz 1.A, Rok Kuk iz 1.B, Valentina Lazar in Tjaš Makarovič iz 1.C, Gaja Mavri iz 1.D, Špela Črv, Vasja Ilijaš in Simon Mattiazzi iz 2.B, Nik Erzetič in Andrej Gorjan iz 2.C, Luka Kralj iz 2.D, Blaž Rojc iz 3.B, Teja Škvarč iz 3.C, Grega Saksida iz 3.E, Ruben Kurinčič iz 4.B in Miha Ožbot iz 4.c. Na državnem tekmovanju iz astronomije je Dominik Rebek iz 4.C dobil bronasto priznanje. Vsem tekmovalcen in mentorjema čestitke za dosežene uspehe!

Dostopnost