UČITELJI

Individualne pogovorne ure učiteljev potekajo od 1. oktobra do 31. maja v tekočem šolskem letu po spodnjem razporedu, vsak teden razen tretji teden v mesecu.

Skupne pogovorne ure učiteljev in ravnatelja so vsako tretjo sredo v mesecu, od 17.00 do 18.00, od oktobra do maja.

 

razred Razrednik/razredničarka Dopoldanske pogovorne ure
1.A VANJA GABRIJELČIČ Sreda, 9.40-10.25, K14
1.B JANINA ŽORŽ Torek, 12.45-13.30 K10
1.C IRENA ZULJAN Četrtek, 8.50-9.35, K14
1.D LIDIJA LUTMAN Petek, 12.45-13.30, kabinet ŠVZ
1.F BOGDAN VRČON Petek, 11.55-12.40, U26
1.G ANA OGRIČ Torek, 8.50-9.35, zbornica
2.A TOMAŽ KOMEL Ponedeljek, 11.05-11.50, K01
2.B NADJA VODOPIVEC Četrtek, 9.40-10.25, zbornica
2.C JANA FAJT Ponedeljek, 12.45-13.30, K12
2.D RUDOLF ŠULIGOJ Ponedeljek, 11.05-11.50, K05
2.F TOMAŽ KOMEL Ponedeljek, 11.05-11.50, K01
2.G MARTINA KOBAL Četrtek, 9.40-10.25, govorilnica
3.A MIRAN TRATNIK Torek, 11.05-11.50, K04
3.B JURIJ ŽAGAR Torek, 9.40-10.25, U13
3.C NATAŠA MUNIH Četrtek, 8.50-9:35, K13
3.D ALJOŠA GROSAR Torek, 11.05-11.50, kabinet ŠVZ
3.F JELENA URŠIČ Četrtek, 9.40-10.25, K15
3.G ANDREJKA MARKOČIČ ŠUŠMELJ Četrtek, 9.40-10.25, K14
4.A MAKS PAVLICA Četrtek, 12.45 – 13.30, U15
4.B ANA KRETIČ MAMIČ Ponedeljek, 11.55-12.40, govorilnica
4.C PAVEL BONE Sreda, 9.40-10.25, K10
4.D MOJCA ZGONIK BIZJAK Torek, 8.00- 8.30, K07
4.E LIBA ČUBEJ Sreda, 14.20-15.10, K01
4.F LORNA ATANASOVSKI Torek, 8.50-9.35, govorilnica
4.G ROBERT STUBELJ Torek, 9.35-10.25, kabinet ŠVZ

SEZNAM POGOVORNIH UR PROFESORJEV V ŠOLSKEM LETU 2019/20

NATALIJA ARČON

nadimešča KOVAČIČ KATARINA

Petek, 11.55-12.40, K17
JAKOB AVŠIČ Četrtek, 8.50-9.35, K07
RENATA BONE Ponedeljek, 9.40-10.25, govorilnica
SONJA BONE Ponedeljek, 9.40-10.25, K08
IGOR BRECELJ Ponedeljek, 9.40-10.25, K09
ALEKSANDER CVEK Četrtek, 11.55-12.40, K08
SUZANA ČERNE Petek, 11.05-11.50, K01
MILENA ĐURETIĆ Ponedeljek, 9.40-10.25, K12
RADO GORJUP Četrtek, 9.40-10.25, kabinet ŠVZ
JAKA JAGRIČ Petek, 10.00-11.00, K15
ZORAN JOVIĆEVIĆ Četrtek, 11.55-12.40, K08
JERNEJ KASTELEC Četrtek, 11.55-12.40, K04
JURIJ KNEZ Sreda, 9.30-10.15, K09
SAMANTA KOBAL Sreda,13.35-14.20, gledališka dvorana
NATAŠA KONC LORENZUTTI Četrtek, 13.30-14.20, gledališka dvorana
URŠKA KOREN LIKAR Sreda, 9.40-10.25, K07
STOJAN KRAVOS Ponedeljek, 8.45-9.30, kabinet ŠVZ
SVETLANA KUTIN FUNDA Četrtek, 8.50-9.35, K13
VLASTA LUKMAN Ponedeljek, 9.40-10.25, K12
ANASTAZIJA M. BEVČAR Torek, 9.40-10.25, K01
URŠKA MLAKAR Sreda, 11.25-11.55, K04
JOŽICA NUSDORFER Torek, 9.40-10.25, K11
BOJ NUVAK Sreda, 8.50-9.35, K04
STAŠA BUČINEL PERŠOLJA Petek, 11.05-11.50, K17
VESNA PRINČIČ CROSATTO Torek, 9.40-10.25, zbornica/govorilnica
TEJA PUC Po dogovoru
NEJC ROŽMAN IVANČIČ Torek, 10.25-11.00, zbornica
SIMONA STRES Četrtek, 11.05-11.50, govorilnica
IGOR SVIDERSKI Sreda, 10.30-11.00, ŠD4, plesna dvorana
SILVANA ŠTUCIN Torek, 11.55 – 12.40, K11
NADJA ŠULIGOJ KUNILO Po dogovoru
IRENA VIDMAR Četrtek, 11:05 – 11:50, govorilnica
INES VIŽIN Ponedeljek, 8.45-9.35, pisarna pomočnice ravnatelja