V četrtek, 20. 10. 2022, se je Gimnazija Nova Gorica predstavila na Zaposlitvenem bazarju v Ajdovščini. Naši dijaki in profesorji so učencem okoliških šol predstavili programe in številne dejavnosti, ki jih ponuja naša šola. Učenci so se lahko preizkusili v vdiranju v fizikalne sefe, preizkusili znanje angleščine in matematike s pomočjo družabne igre Snaketivity, ki so jo izdelale dijakinje pri urah ITS, skozi sliko in z ogledom umetniških izdelkov spoznavali delo dijakov umetniške gimnazije – likovne smeri in smeri gledališče in film ter odkrivali športno udejstvovanje dijakov športnih oddelkov. Dijaki in učitelji pa so v besedi in sliki predstavili še veliko drugih dejavnosti, s katerimi se ponaša naša šola.

Več o dogodku lahko preberete tukaj

Utrip bazarja klikni tukaj za ogled videa

 

 

Dostopnost