Eden od izbranih predlogov v participativnem proračunu mestne občine Nova Gorica je tudi »Sončna ura v centru Nove Gorice«. S skupino dijakov Gimnazije Nova Gorica bomo načrtovali in pomagali postaviti sončno uro na Bevkovem trgu.
Vabljeni, da na spletni strani odlocamo-skupaj.nova-gorica.si/ glasujete za naš predlog. Predlog je res naš (dijakov, staršev, zaposlenih), saj bomo z njim promovirali našo šolo in vzpodbujali dijake pri aktivnem vključevanju v življenje v mestu.
Na spletu lahko glasujete do nedelje, 17. januarja, glasove pa bodo zbirali tudi na sedežih KS in sedežu MONG v soboto, 16. januarja od 14h do 18h.
Glasuje lahko vsak s stalnim prebivališčem v Mestni občini Nova Gorica, ki je bil v letu 2020 star vsaj 15 let. Če ne živite v mestni občini Nova Gorica, naj bo za vas to obvestilo le informacija o tem, da smo na naši šoli aktivni in dijakom omogočamo vključevanje v najrazličnejše projekte.

Projekt vodi profesor Miran Tratnik.

Več preberite tukaj

Dostopnost