UČITELJI

Individualne dopoldanske pogovorne ure učiteljev potekajo od 1. oktobra do 31. maja po razporedu spodaj.

Skupne popoldanske pogovorne ure potekajo od 1. oktobra do 31. maja vsako tretjo sredo od 17.00 do 18.00 po razporedu učilnic, ki bo na dan pogovornih ur objavljen na spletni strani Gimnazije Nova Gorica v rubriki AKTUALNO in na oglasni deski Gimnazije Nova Gorica. 

SEZNAM POGOVORNIH UR RAZREDNIKOV IN PROFESORJEV V ŠOLSKEM LETU 2022/23

RAZREDNIKI 

Razred

Razrednik/razredničarka

Dan/ura/prostor

1.a

Marko Vidmar

torek, 10.30-11.15, K07

1.b

Nadja Vodopivec

ponedeljek, 9.40-10.25, zbornica

1.c

Suzana Černe

petek, 8.50-9.35, K01

1.d

Jožica Nusdorfer

ponedeljek, 8.50-9.35, K11

1.e

Rudolf Šuligoj

petek, 9. 40-10.25, K05

1.f

Jana Fajt

torek, 9.40-10.25, K12

1.g

Martina Kobal

četrtek, 8.50-9.35, govorilnica

2.a

Svetlana Kutin Funda

četrtek, 8.50-9.35, K13

2.b

Nataša Munih

ponedeljek, 8.50-9.35, K13

2.c

Jurij Žagar

ponedeljek, 11.05-11.50, U13

2.d

Aljoša Grosar

torek, 9.40-10.25 kabinet ŠVZ

2.e

Anastazija Makorič Bevčar

sreda, 11.00-11.45, K01

2.f

Marko Krumberger

torek, 4. ura, 11.05-11.50, K15

2.g

Kristina Mihelj Kamaladevi

K3 (po predhodnem dogovoru) 

3.a

Urška Koren Likar

 sreda, 10.25-11.05, K07

3.b

Maks Pavlica

torek,  13.40-14.20, U15/K13

3.c

Pavel Bone

sreda, 9.40-10.20, K10

3.d

Zoran Jovićević

ponedeljek, 11.55-12.40, U03

3.e

Liba Čubej

četrtek, 14.30-15.15, K01

3.f

Ana Kretič Mamič

četrtek, 8.50-9.35, govorilnica

3.g

Lorna Atanasovski

torek, 11.55-12.40, govorilnica

4.a

Vanja Gabrijelčič

sreda, 11.55-12.40, K14

4.b

Janina Žorž

petek, 8.00-8.45, K10

4.c

Irena Zuljan

sreda, 8.00-8.45, K14

4.d

Lidija Lutman

petek, 9.40-10.25, kabinet ŠVZ 4

4.f

Bogdan Vrčon

petek, 9.40- 10.25, K16

4.g

Ana Ogrič

četrtek, 8.50-9.35, K 14

 NERAZREDNIKI

 

Učitelj

Dan/ura/prostor

Aščić Danica

četrtek, 8.50-9.35, K01

Avšič Jakob

torek, 11.05-11.50, K02

Berden Liza

po predhodnem dogovoru

Bone Sonja

sreda, 11.55-12.40, K08

Brecelj Igor

četrtek, 9.40-10.25, K09

Cvek Aleksander

četrtek, 12.45-13.30, K08

Doljak Matej

po predhodnem dogovoru

Đuretić Milena

torek, 8.50-9.35, K12

Farsure Samuel

četrtek, 11.55-12.40, K12

Furlan Štanta Leja

sreda, 11.05-11.50, K14

 

Gorjup Rado

ponedeljek, 11.55 -13.30, kabinet ŠVZ

Jagrič Jaka

K15 po predhodnem dogovoru petek 10.00 do 11.00 uri

 jaka.jagric@gimng.si

Kastelec Jernej

ponedeljek, 10.30-11.30, K03

Knez Jurij

ponedeljek, 11.55-12.40, K09

Kobal Samanta

torek, 13.30 gledališka dvorana, po predhodnem dogovoru

Komel Tomaž

četrtek, 11.55-12.40, K01

Kovačič Katarina

ponedeljek, 11.05-11.55, K17

Kravos Stojan

ponedeljek, 11.05-11.50, kabinet ŠVZ

Lukman Vlasta

ponedeljek, 9.40-10.25, K12

Markočič Šušmelj Andrejka

petek, 11.05-11.50, K14

Mlakar Urška

ponedeljek, 11.55-12.40, K04

Nuvak Boj

sreda, 11.55-12.40, K03, po predhodnem dogovoru

Peršolja Bučinel Staša

četrtek, 11.55-12.40, K17

Piuzi Katja

četrtek, 13.35-14.20, govorilnica

Prinčič Crosatto Vesna

četrtek, 9.40-10.25, govorilnica

Puc Teja

po dogovoru, pisarna

Remžgar Sara

ponedeljek, 9.40-10.25, U14

Stres Simona

petek, 11.05-11.50, govorilnica

Stubelj Robert

sreda, 9.40-10.25, kabinet ŠVZ

Sviderski Igor

ponedeljek, 11.10-11.50, GD4-plesna dvorana

Štucin Silvana

četrtek, 9.40-10.25, K11

Šuligoj Kunilo Nadja

po dogovoru, pisarna

Šušmelj Andrej

po predhodnem dogovoru, pisarna ravnatelja

Švara Damjan

po predhodnem dogovoru

Tratnik Miran

sreda, 12.00-12.45, K05

Velušček Lovro

petek, 12.00-12.40, K05

Vižin Ines

pisarna pomočnice ravnatelja po predhodnem dogovoru

Zgonik Bizjak Mojca

petek, 9.40-10.25, K07

 

Dostopnost