.UČITELJI

Individualne dopoldanske pogovorne ure učiteljev potekajo od 1. oktobra do 31. maja po razporedu spodaj. 

Od 2. marca 2022 potekajo skupne popoldanske pogovorne ure ponovno v živo, in sicer vsako tretjo sredo od 17.00 do 18.00 po razporedu, ki bo objavljen na spletni strani Gimnazije Nova Gorica v rubriki AKTUALNO in na oglasni deski Gimnazije Nova Gorica. 

V prostorih šole, prosimo, upoštevajte navodila in priporočila NIJZ in MIZŠ za preprečevanje širjenja okužb s SARS-CoV-2 (ohranjanje varnostne razdalje, nošenje mask, razkuževanje rok,…).

Učitelje lahko kontaktirate tudi na elektronskih naslovih, ob spodaj navedenih urah pa so dosegljivi telefonsko na direktnih internih številkah, če ni drugače navedeno.

SEZNAM POGOVORNIH UR RAZREDNIKOV IN PROFESORJEV V ŠOLSKEM LETU 2021/22 

Razred Razrednik/razredničarka Dan/ura/prostor Elektronski naslov Interna številka Mobilna številka
1.a SVETLANA KUTIN FUNDA

četrtek,

9.40 – 10.25

K13

svetlana.kutin@gimng.si (05)3358408  
1.b NATAŠA MUNIH

četrtek,

9.40 do 10.25

K13

natasa.munih@gimng.si (05)3358408  
1.c JURIJ ŽAGAR ponedeljek, 10.30-11.15 jurij.zagar@gimng.si 070879961  
1.d ALJOŠA GROSAR

torek,

9.40-10.25

kabinet ŠVZ

aljosa.grosar@gimng.si (05)3358423  
1.e ANASTAZIJA MAKORIČ BEVČAR

ponedeljek,

12.45- 13.30

K01

anastazija.bevcar@gimng.si (05)3358402  
1.f MARKO KRUMBERGER

sreda,

12.00 – 12.45

K15

marko.krumberger@gimng.si (05)3358434  
1.g KRISTINA KAMALADEVI MIHELJ po predhodnem dogovoru po el. pošti Kristina.mihelj@gimng.si

(05)3358428

(05)3358433

 
2.a URŠKA KOREN LIKAR

ponedeljek,

8.50 – 9.35

K07

 

urska.koren.likar@gimng.si (05)3358425  
2.b MAKS PAVLICA

četrtek,

13.35 – 14.20

U15

maks.pavlica@gimng.si (05)3358408  
2.c PAVEL BONE

četrtek,

9.40 -10.25

K10

pavel.bone@gimng.si (05)3358410  
2.d ZORAN JOVIĆEVIĆ

torek,

10.25 – 11.05 

K08

zoran.jovicevic@gimng.si (05)3358429 041780653
2.e LIBA ČUBEJ

torek,

14.30 – 15.10

K01

liba.cubej@gimng.si (05)3358402  
2.f ANA KRETIČ MAMIČ

sreda,

9.45 – 10.25

govorilnica

ana.mamic@gimng.si (05)3358425  
2.g LORNA ATANASOVSKI

četrtek,

8.45-9.30

govorilnica

lorna.atanasovski@gimng.si (05)3358425  
3.a VANJA GABRIJELČIČ

ponedeljek,

9.40-10.25

K14

vanja.gabrijelcic@gimng.si (05)3358430  
3.b JANINA ŽORŽ

Četrtek, 

8.00 – 8.45

K10

janina.zorz@gimng.si (05)3358410  
3.c IRENA ZULJAN

sreda,

8.00 – 8.40

K14

irena.zuljan@gimng.si (05)3358430  
3.d LIDIJA LUTMAN

ponedeljek,

9.40-10.25

kabinet ŠVZ 

lidija.lutman@gimng.si (05)3358422  
3.f BOGDAN VRČON

sreda,

10.25 – 11.05

U26

bogdan.vrcon@gimng.si (05)3358434 040 512 420
3.g ANA OGRIČ

petek,

8.50 – 9. 35

govorilnica

ana.ogric@gimng.si (05)3358430  
4.a/f TOMAŽ KOMEL

četrtek,

10.25 do 11.05

K01

tomaz.komel@gimng.si (05)3358402 041 281 830
4.b NADJA VODOPIVEC

četrtek,

11.05 – 11.50

zbornica

nadja.vodopivec@gimng.si (05)3358417
4.c JANA FAJT

petek,

11.55 – 12.40

K12

jana.fajt@gimng.si (05)3358438  
4.d RUDOLF ŠULIGOJ

petek,

10.30 – 11.15

K05 (pri fiziki)

 

rudolf.suligoj@gimng.si (05)3358405  
4.g MARTINA KOBAL

torek,

9.40 – 10.25

govorilnica

 

martina.kobal@gimng.si (05)3358437  

 

 

IME IN PRIIMEK Dan/ura/prostor Elektronski naslov Interna številka Mobilna številka
NATALIJA ARČON bolniška natalija.arcon@gimng.si /  
JAKOB AVŠIČ

torek,

8.50-9.35

K02

jakob.avsic@gimng.si (05)3358425  
RENATA BONE

sreda,

9.40 – 10.25

govorilnica

renata.bone@gimng.si (05)3358417  
SONJA BONE

torek,

12.45 – 13.30

K08

sonja.bone@gimng.si (05)3358429  
IGOR BRECELJ

četrtek,

8.50 – 9.35

K09

igor.brecelj@gimng.si (05)3358432  
ALEKSANDER CVEK po dogovoru aleksander.cvek@gimtol.si (05)3358429  
SUZANA ČERNE

sreda,

8.50 – 9.20

K01

suzana.cerne@gimng.si (05)3358402  
MILENA ĐURETIĆ

četrtek,

9.40 – 10.20

K12

milena.duretic@gimng.si (05)3358438  
SAMUEL FARSURE Elektronski naslov po dogovoru samuel.farsure@gimng.si /  
RADO GORJUP

ponedeljek,

10.25 – 11.05

kabinet ŠVZ

rado.gorjup@gimng.si 030-415652  
JAKA JAGRIČ

četrtek,

11.05-11.50

K15

jaka.jagric@gimng.si (05)3358434  
JERNEJ KASTELEC

četrtek,

15:10 – 16:00

K04

jernej.kastelec@gimng.si /  
JURIJ KNEZ

torek,

14.20 – 15.10

K09

jurij.knez@guest.arnes.si (05)3358432  
SAMANTA KOBAL bolniška samanta.kobal@gimng.si /  
KATARINA KOVAČIČ

ponedeljek,

11.55-12.40

K17

katarina.kovacic@gimng.si (05)3358435  
STOJAN KRAVOS

torek,

9.40 – 10.25

kabinet ŠVZ

stojan.kravos@gimng.si (05)3358422  
VLASTA LUKMAN

torek,

10.30 – 11.15

U20

vlasta.lukman@gimng.si (05)3358438  
ANDREJKA M.ŠUŠMELJ

ponedeljek,

10.30 – 11.05

K14

 

andrejka.susmelj@gimng.si (05)3358430  
URŠKA MLAKAR

sreda, 

10.30 -11.05

K04

urska.mlakar@gimng.si (05)3358403  
JOŽICA NUSDORFER

četrtek,

8.45 – 9.30

K11

jozica.nusdorfer@gimng.si (05)3358411  
BOJ NUVAK po dogovoru boj.nuvak@gimng.si /  
STAŠA BUČINEL PERŠOLJA

sreda,

12.45 – 13.30

K17

stasa.persolja@gimng.si

(05)3358435

po predhodnem dogovoru prek elektronske pošte

 

 

VESNA PRINČIČ CROSATTO

petek,

9.35 – 10.25

zbornica/govorilnica 

vesna.princic@gimng.si (05)3358417  
TEJA PUC Po dogovoru teja.puc@gimng.si (05)3358424  
ALESSANDRO SLUGA Po predhodnem dogovoru. Najava na mail. a.sluga@gsng.si /  
SIMONA STRES

petek,

9.40 – 10.25

govorilnica

simona.stres@gimng.si (05)3358436  
ROBERT STUBELJ

ponedeljek,

11.50-12.40

kabinet ŠVZ

robert.stubelj@gimng.si (05)3358421  
IGOR SVIDERSKI po dogovoru igor.sviderski@gimng.si /  
SILVANA ŠTUCIN 

četrtek,

9.40-10.25

K11  

silvana.stucin@gimng.si (05)3358411  
NADJA ŠULIGOJ KUNILO po dogovoru nadja.kunilo@gimng.si (05)3358413  
MIRAN TRATNIK

sreda,

9.40 – 10.25

K05

miran.tratnik@gimng.si (05)3358405  
IRENA VIDMAR

ponedeljek,

11.05-11.55 

K07

irena.vidmar@gimng.si (05)3358425  
INES VIŽIN Po dogovoru ines.vizin@gimng.si (05)3358415  
MOJCA ZGONIK BIZJAK

ponedeljek,

8.00-8.45 

K07

 

mojca.zgonik@gimng.si (05)3358425  

 

Dostopnost